תנאי שימוש

מענקים והפרשות

אופן תחבורה

zhong hai sheng מציעה אמצעי תחבורה שונים: אנחנו יכולים לעזור לך לשלוח חבילות באמצעות שליח פדרלי, dhl, ups, tnt, ems או כל דרך אחרת שתרצה. את כל. אתה יכול לבחור את השירות הלוגיסטי שלך. אם יש מיזם משותף ספציפי לאספקה, החברה. במקביל, אופן המשלוח המקבל את בקשת הלקוח.
 

דמי משלוח:

  • עלות המשלוח תלויה בגודל, משקל ויעד החבילה. יש לנו קשר עסקי ארוך טווח עם שליח פדרלי ו-dhl. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לתת לך את מחיר השליח הזול ביותר. לבטיחות האריזה שלך, נהיה מבוטחים עבור חבילות גדולות.
  • הזמנות מקובלות מעל $10,000 יישלחו ללא תשלום לכל העולם באמצעות dhl/fedex. אם הסכום הכולל נמוך מ-$10 מיליון, dhl/פקס יעלה $60-$10.100 תלוי במשקל/גודל. להעלות את תעריף הנסיעה של.
  • ספקים בדרך כלל מספקים חשבונות מקוונים לניהול המטען שלך, אפילו עם תכונות מתקדמות יותר.
  • אנו מצייתים לכל מדיניות וכללי הייצוא. חלק מהמוצרים עשויים להיות כפופים להגבלות itar, והגבלות ייצוא עשויות לגרום לתאריך אספקה ​​מוקדם יותר.

זמן אספקה ​​ויעד

אנו נספק את הסחורה תוך 1-2 ימים מיום הגעת כל המטענים למחסן שלנו.

  • ימי העבודה שלנו הם מיום שני עד שישי, לא כולל שבתות, ראשון וחגים.
  • זמני האספקה ​​תלויים בשיטת המשלוח וביעד. מכסים, מסים וחיובים אחרים הם באחריות הנמען. מכיוון שהעלות שלנו כוללת רק את עלות משלוח החבילה, אנא צור קשר עם משרד המכס שלך כדי להעריך את העלות האפשרית.
 

זהו לוח הזמנים של האספקה ​​מהמחסן שלנו ליעדך. אנא פנה לצד שלך.

  אַסְיָה צפון אמריקה אֵירוֹפָּה המזרח התיכון דרום אמריקה אַפְרִיקָה
dhl 2-4 ימים 3-4 ימים 3-5 ימים 3-6 ימים 3-5 ימים 4-6 ימים
fedex ip 2-4 ימים 3-4 ימים 4-5 ימים 3-6 ימים 4-6 ימים 4-6 ימים
 

זמני האספקה ​​והאספקה ​​מחושבים בימי עבודה מיום שני עד שישי. עבור חגים גדולים כגון חג המולד, בבקשה לאפשר זמן אספקה ​​נוסף. במקרים מיוחדים אלה, אנו נזכרים בעיכובים אפשריים. המדינות שלא ניתן לשלוח עקב מדיניות: אפגניסטן, הרפובליקה המרכזית של אפריקה, חוף השנהב, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה, חבר העמים של אריתריאה, הרפובליקה של לבנון, ליבריה, הרפובליקה הדמוקרטית של סומליה, הרפובליקה של סודאן. אנא צור קשר עם [email protected] לפרטי משלוח.

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | אחריות איכות

Top