פרופיל החברה

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED מציעה ניהול ושירות של שרשרת אספקה ​​לייצור. אנו מחויבים לספק BOM One Stop משנת 2000 בשנג'ן, כולל רכיבים אלקטרוניים כמו מעגל משולב, מחבר, ממסר, קבלים, נגד, מודול, חיישן, מתנד קריסטל, דיודה, זיכרונות, משרן וכו'. המטה נמצא בשנג'ן, ויש לו סניפים בהונג קונג, גואנגג'ואו.

צוות מכירות מנוסה ואיכותי, צוות רכש וצוות QC ממשיכים לקבל הכרה מלקוחותינו.במהלך השנים שחלפו, התחום העסקי שלנו התרחב מבית ליותר מ-30 מדינות ברחבי העולם כעת. אנו מתמקדים באינטגרציה של משאבי נקודתיים מקומיים וגלובליים, ובונים ערוצי הפצה עצמאיים ויציבים. על יד ההזמנה, הוקם צוות QC מקצועי ואחראי הכולל בדיקה חזותית, בדיקות סימון, בדיקות חשמליות ובדיקת רנטגן. זה נותן לנו ביטחון לספק מוצרים באיכות גבוהה

שרשרת מוצרים עשירה מאפשרת לנו לשרת לקוחות בתחומים שונים, לרבות: צבא, רכב, רפואה, מוצרי אלקטרוניקה, בקרה תעשייתית, אינטרנט של הדברים, אנרגיה חדשה ותקשורת ועוד. אנו יכולים לספק משלוח לוגיסטי מהיר, הצעת חלקים חלופיים, בקרת עלויות ומיחזור מלאי.

כמו פתגם עתיק בסין: 精诚所至,金石为开 (כנות היא המפתח להצלחה) ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY שואפת להיות שותף אמיתי לעזור ללקוחותינו.

הצוות שלנו

מנכ"ל

MR. HAI CHENG GUO

בשנת 2003 הפעם הראשונה שמר גואו נגע ברכיבים אלקטרוניים של IC. ב-7 השנים הראשונות הוא למד כל מיני רכיבים אלקטרוניים, עד 2010, ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY נבנתה בשנג'ן, כדי לתת שירות למפעלים מקומיים, עם התמחות בעסקים מקומיים. עם התפתחות הגלובליזציה והאינטרנט, הוא הבחין שיש פוטנציאל עצום בשוק העולמי, לכן, ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY התרחבה לשוק העולמי ב-2013.

מנהל מכירות חוץ

Mr. Jess

ג'ס עבד במכירות משנת 2014. בין השנים 2014-2017 הוא עבד בבנק כאיש מכירות, אך הוא לא הסתפק בעבודה משעממת בבנק. לאחר 2017, הוא הצטרף ל- ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY כמכירות חוץ. בשנים שחלפו, יחס עבודה חיובי ונלהב גרם לו לאישור לקוחות ועמיתים. משנת 2021 הפך למנהל בצוות מכירות חוץ.

מנהל רכישה

Mr. Danny

דני היה בכיר ברכש, למרות שהוא צעיר, היה לו יותר מ-10 שנות ניסיון בשוק הרכיבים האלקטרוניים העולמי. במשך שנים, דני התחייב לפתח ולבסס ערוצי אספקה ​​עצמאיים, קשרים עם מפיצים ומפעלים מקומיים וגלובליים. כדי לוודא שנוכל להציע עסקאות טובות יותר וקו מוצרים עשיר.

מנהל QC

Miss. Zhang

מיס ג'אנג עבדה במעבדת הבדיקות לפני ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. הייתה לה הבנה עמוקה לגבי בדיקה חזותית, בדיקות סימון, בדיקות קרני רנטגן, בדיקות חשמליות ובדיקות רנטגן. מקצוענות ואחריות גרמו לה להפוך למנהלת הבדיקות שלנו בשנת 2019. כעת היא מובילה צוות כדי להבטיח את איכות המוצרים שלנו, במהלך מורכבות ושוק משתנה.

מנהל כספים

Miss Aeilmmee

מיס איילמי עבדה בבנק במשך 5 שנים. ועכשיו היא מתמחה בניהול פיננסי וחשבונאות שונים.

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | אחריות איכות

Top