ניהול שרשרת הספקה

במהלך 20 השנים האחרונות, הקמנו שרשרת ספקים עולמית, כדי לספק מגוון שלם של שירותים כגון הפצה, תמיכה במחסור וניהול מלאי. יותר ממיליוני מידע על מלאי רכיבים אלקטרוניים שאנו יכולים לנהל.

שרשרת אספקה ​​עולמית

כחלק התחרותי ביותר, במשך 20 שנה אנו מתמקדים בבניית מערכת שרשרת אספקה ​​בוגרת. בחירה קפדנית, בקרת איכות ושיתוף פעולה מתמשך הם 3 נקודות חשובות כדי להפוך את שרשרת האספקה ​​שלנו לפיתוח בריא ובר קיימא. ולכל נקודה יש ​​לנו זרימת עיבוד מלאה. רוב הערוצים שלנו הם מפעלים מקומיים וכלל עולמיים, סוכנים רשמיים וכל אחד מהשווקים בכל רחבי העולם.

מגוון שלם של רכיבים אלקטרוניים

ממש בהתחלה רק למדנו ב-Integrated Circuit Chip. במהלך הפיתוח של החברה, על מנת לספק את צרכי הלקוחות ושירות טוב יותר. הרחבנו את מגוון המוצרים שלנו ל-CPLD או FPGA, MCU, DSP וזיכרון או פלאש, המכסים תחומי מוצרים מיינסטרים רבים כגון: מוצרי צריכה, אלקטרוניקה לרכב, ציוד רפואי, תקשורת, תעופה וחלל או תעשייה צבאית וכו'.

מותגים שונים

כמפיץ עצמאי מקצועי, יש לנו הבנה מעמיקה במגוון המוצרים של כל מותג, וכדי לספק מידע מדויק על אספקת המפעל המקורי. מותגים שונים שאנו יכולים להציע: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsmi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, YOGA, LATTICE, MICRON וכן הלאה.

מיושן, אספקת חלקי EOL

בשל שרשרת האספקה ​​הגלובלית, אנו מחויבים תמיד לסייע ללקוחות למצוא במהירות ובדייקנות חלקים מיושנים, סוף-חיים, שקשה למצוא. חלקים אלו נמצאים ברובם ב-DC הישנה, ​​בקרת איכות היא קריטית. כמו כן, הקמנו עיבוד בדיקה: מיקרוסקופ דיגיטלי לבדיקה ויזואלית, בדיקת אריזה ותווית מקורית, בדיקת תפקוד, בדיקת רנטגן וכו'.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | אחריות איכות

Top