ניהול עודף חומרים

ZHONG HAI SHENG Technologies מציעה מספר פתרונות עבור מלאי האלקטרוניקה העודף שלך. בין אם יש לך חלקים מיושנים או עודף של רכיבים אלקטרוניים, יש לנו למעלה מ-20 שנות מומחיות כדי לעזור לך למצוא את האסטרטגיה הנכונה.

חברתנו עובדת עם מגוון רחב של רכיבים הכוללים מוליכים למחצה חדשים ומיושנים, מחברים, טרמינלים, רכיבים צבאיים, פסיביים, דיסקרטיים, דיודות, אקטיביים, מתגים, ממסרים, CPU'S, כוננים קשיחים, תצוגות ועוד.

על מנת לשרת בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלך, יש לנו שלוש תוכניות לבחירה. כל פתרון יכול להיות מותאם אישית כדי להועיל לך:

קניית עודף מלאי אלקטרוני

פתרון קניית המגרש עובד היטב עבור חברות המעוניינות לפנות מקום ולהחזיר כסף. ZHONG HAI SHENG יבדוק את רשימת העודפים שלך ויודיע לך תוך 48 שעות עם הצעת מחיר.

מבצע קו אחר קו

תוכנית קו אחר שורה שלנו היא אופציה מצוינת עבור חברות שרוצות לשמור על המלאי שלהן בהישג יד. אנו משתמשים במסד הנתונים העולמי שלנו כדי לשדר את המלאי שלך כדי שתוכל לקבל את התשואה הגבוהה ביותר. ברגע שנמצא קונים תוכל לשלוח אלינו ואנחנו נדאג לכל השאר. זה פשוט!

מלאי משלוחים

שמירה על החומר שלך בהישג יד עם ZHONG HAI SHENG Technologies מבטיחה שהחומר שלך יישלח פנימה, נספר ואז נקשר כאן במחסן המפוקח שלנו. היתרון של אפשרות זו הוא שטחי מחסן חוזרים ופוטנציאל תשואה כספית גבוהה יותר בהשוואה לפירוק. אם החברה שלך דורשת החזרת חלקים כלשהם, פשוט הודע לנו ואנו נשלח אותם בחזרה אליך ללא תשלום!

נהל את המלאי העודף שלך

לא משנה באיזו אפשרות תבחר, מתן אפשרות למומחים של ZHONG HAI SHENG Technologies לנהל את המלאי העודף שלך יקל על השטח במחסן שלך, תשואה כספית לחברה שלך ובל נשכח להיות ידידותיים לסביבה. בכך שאינך מחסל את המלאי האלקטרוני העודף שלך ותרום לפסולת האלקטרונית שאתה ממחזר!

העלה את רשימת המלאי שלך

Copyright © 2023 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

הצהרת פרטיות | תנאי שימוש | אחריות איכות

Top